https://www.youtube.com/watch?v=4BfKFCOCJe8

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketlerimiz ile Hemen Sanal Mağazanızı Açın!

Juo Medya E-Ticaret Paketleri Sizi Başarıya Ulaştırır. Profesyonel Çözüm Arıyorum Diyenler İçin İdeal E-ticaret Paketleri.

Yıllık yenileme ücreti olmayan, ömür boyu lisansı olan bir e-ticaret paketi ile İşini e-ticarete taşımak isteyenlere Yeni girişimcilere profesyonel çözümler üreten firmamız, her şey internetten alışveriş yapmak kadar kolay! Evet, sizin sadece istekleriniz not ettiğimiz süreçte e-ticaret sitenizi tasarlamak ve programlamak uzman ekibimiz sorumluluğunda oluyor. Kısa bir sürede e-ticaret yazılımının hazırlanması ve teslim edilmesi sağlanıyor. Wind Medya’nın sunmuş olduğu e-ticaret paketleri, bir e-ticaret sitesinde olması gereken güvenlik, ödeme alt yapısı, sipariş ve kampanya yönetim gibi özellikleri kapsarken, aynı zamanda en iyi SEO alt yapısına sahip olarak arama motorlarında müşterilerinize kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. 

E-ticaret paketlerinin SEO uyumlu olması sağlanarak, e-ticaret yapacak kişilerin daha fazla kazançlar elde edebilmeleri için yapacakları dijital pazarlama çalışmalarından daha kısa sürede cevap almaları sağlanmaktadır. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapılmasında önemli bir kriter olarak duran güvenlik alt yapısı, Wind Medya tarafından sunulan e-ticaret paketlerinin hepsinde profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır.

PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan Wind Medya sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

E-Ticaret Şablonları

E-Ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu bir kaç dakika içerisinde kurup uygulayıp E-ticaret Alışveriş Sitenize keyif alarak bakabilirsiniz.

Kolay Tasarım

Juo Medyanın diğer E-ticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/CSS bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirisiniz.

Ödeme Seçenekleri

E-Ticaret paketlerinde sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece bir kaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği

E-ticaret paketlerimiz de kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

WhatsApp Desteği

Juo Medya ile opsiyonel olarak; E-ticaret Alışveriş Sitenizde müşteri ve yönetici bilgilendirme mesajlarını, e-postaya ek olarak, herhangi bir kontör maliyeti olmadan whatsapp ile yapabilirsiniz. Modül ücreti tek bir defa ödenir.

XML Entegrasyon

E-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

Google Desteği

E-ticaret paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.

GittiGidiyor API Desteği

Tüm Juo Medya R-Ticaret paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu yüklü olarak gelir. E-ticaret Siteniz İçin GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

N11 API Desteği

Juo Medya e-Ticaret paketlerinde N11 XML entegrasyonu yüklü olarak gelir. E-ticaret Siteniz İçin, N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin XML dosyasını direkt N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

Milas Üreticiler Birliği

Cansu Tv

Frekans Gitar Dersi

Eos Yapim

Altunışık Düğün Salonları

Hdi Yapim Tv

Crm Yazılım
13
Web Projeleri
160
Müşteri Memnuniyeti
279

Teklif mi Almak İstiyorsun?

O Zaman Bizimle İletişime Geçin.